Naše služby

Přeprava osob

Nabízíme přepravu osob po celé republice a do zahraničí. Naše společnost Vám nabízí kompletní služby v oboru přepravy osob vozem Citroen Evasion max. pro 8 osob, včetně řidiče.

Stěhování

  • Jsme na trhu již 10let
  • V našem  vozovém parku disponujeme nákladnimi vozy do 3,5t převážně sříňové s hydraulickými čely po celé ČR.
  • Máme velice přijatelné ceny, jsme flexibilní.
  • Zajišťujeme nákladní autodopravu, vnitrostátní přepravu, nákladní silniční dopravu,stěhování,vyklízení bytů ,kanceláří,odvozy na sběrné dvory, nošení těžkých břemen,balení do krabic ,montáže a demontáže
  • přepravu zboží nákladními a dodávkovými vozy a přepravu osob

Především díky spokojenosti našich zákazníků se snažíme naše stěhovací služby stále zkvalitňovat a rozšiřovat nabídku. Uvědomujeme si, že každé stěhování je jiné a proto se Vám vždy snažíme při stěhování poskytnout takový servis, který by Vám maximálně vyhovoval a celá akce byla uskutečněna co nejrychleji a bez závad.
Chystáte se na stěhování bytu, kanceláří, hudebního nástroje nebo strojů? Můžete se na nás s důvěrou obrátit. Naší nejlepší referencí je na tisíce spokojených zákazníků, kteří využili našich služeb.
Stěhování je logisticky náročná operace, kterou je potřeba detailně naplánovat. Z tohoto důvodu všem zákazníkům doporučujeme v první řadě, návštěvu našeho technika. Technik se detailně seznámí s Vašimi potřebami a požadavky.
Na základě těchto informací Vám na místě vypracujeme cenovou nabídku.

Dobu stěhování přizpůsobíme Vašim možnostem a požadavkům – stěhovací služby provádíme i o víkendech, po domluvě i ve večerních hodinách.
Stěhovací služby poskytujeme s co největší pečlivostí a rozvážností, abychom předešli poškození Vašeho majetku. I přesto je samozřejmostí pojištění Vašeho majetku. Pojištění se vztahuje jak na předměty určené ke stěhování, transport, tak i na objekty ve kterých se stěhování provádí.
Vám nabízí nejlepší stěhovací služby v Praze a okolí.

Vyklízení bytů

  • Jsme na trhu již 10let
  • Disponujeme pickupy a nákladními vozy do 3,5t převážně sříňové s hydraulickými čely po celé ČR.
  • Máme velice přijatelné ceny, jsme flexibilní.
  • Zajišťujeme nákladní autodopravu, vnitrostátní přepravu, nákladní silniční dopravu,
  • přepravu zboží nákladními a dodávkovými vozy a přepravu osob.

Vyklidíme kompletně byt či pozůstalost dle vašich požadavků a přepravíme k ekologické likvidaci nábytek i ostatní vzniklý odpad. Zajistíme vyklízení bytů, sklepů půdy a jiných přilehlých prostor u domu či bytu. Neprovádíme bourací práce a nezabýváme se vyklízením a likvidací sutí a stavebních odpadů či manipulací s různými chemickými či jinak nebezpečnými odpady. Veškerý vzniklý odpad při vyklízení nekomerčních prostor je možno v úměrném objemu odložit na sběrném dvoře dle místa trvalého bydliště objednavatele.
Vyklízecí práce realizujeme pouze na území města Prahy a jejím blízkém okolí.
Zajistíme vyklizení jakýchkoliv komerčních prostor jako vyklízení kanceláří, skladů, provozoven a obchodů. Veškerý takto vzniklý odpad dopravíme k ekologické likvidaci pověřené skládce disponující patřičným certifikátem k likvidaci odpadů. Bližší informace ohledně vyklízení kanceláří a vyklízení bytů Vám rádi zodpovíme na telefonický dotaz.

Je třeba si uvědomit, že organizace a firmy se nemohou zdarma zbavovat odpadu na sběrném dvoře, ale pouze na placených skládkách k tomu určených a to v cenových sazbách jednotlivých provozovatelů. Spolehněte se proto při vyklízení kanceláří a firem na Jet Moto .cz.

Kontakty

Adresa:
Na brázdě 1332/3
141 00 Praha-Michle
GPS: N 50°3.71848', E 14°26.86058'

Mobil: +420 608 730 781
Mobil: +420 774 730 781

Email:jetmotosro@gmail.com

Napište nám

* - povinné pole